Przejdź do treści
RODO
Polityka prywatności
Polityka plików cookies
Search
Search
Zarejestruj się
Zaloguj się
Wyloguj się
Telefony alarmowe
O Nas
Historia
Organy Spółdzielni
Walne Zgromadzenie
Rada Nadzorcza
Zarząd
Rady Budynków
Struktura Organizacyjna
Firmy współpracujące
Osiedlowy Klub Kultury
Galeria
Nasze Zasoby
Osiedla
Place zabaw
Mapa zasobów
Sprawy gruntowe i przekształcenia
Paczkomaty
Allegro
DHL
Inpost
Orlen
Aktualności
Ogłoszenia
Konkursy i przetargi
Przetargi
Lokale
Lokale mieszkalne na wynajem
Lokale użytkowe na wynajem
Miejsca parkingowe na wynajem
Praca
Inwestycje i remonty
Remonty
Altany śmietnikowe
Wymiana wodomierzy
Dokumenty
Druki i formularze
Statut
Regulaminy
Uchwały
Walnego Zgromadzenia
Rady Nadzorczej
Uchwały RN z 2024 r..
Uchwały RN z 2023 r.
Uchwały RN z 2022 r.
Zarządu Spółdzielni
Protokoły
Walnego Zgromadzenia
Rady Nadzorczej
Protokoły RN z 2024 r.
Protokoły RN z 2023 r.
Zarządu Spółdzielni
Protokoły zarządu z 2023 r.
Protokoły zarządu z 2022 r.
Sprawozdania
Z działalności Rady Nadzorczej
Z działalności Zarządu Spółdzielni
Audyty
Protokoły z lustracji
Strefa Mieszkańca
Twoje opłaty (eBOK)
Zgłoś problem (iMieszkaniec)
Gdzie załatwić sprawę?
Ubezpiecz mieszkanie
Segregacja odpadów
Windykacja
Kontakt
Dane kontaktowe
Godziny pracy
RODO
RODO – klauzula informacyjna
RODO – korespondencja elektroniczna
Polityka prywatności
Menu
O Nas
Historia
Organy Spółdzielni
Walne Zgromadzenie
Rada Nadzorcza
Zarząd
Rady Budynków
Struktura Organizacyjna
Firmy współpracujące
Osiedlowy Klub Kultury
Galeria
Nasze Zasoby
Osiedla
Place zabaw
Mapa zasobów
Sprawy gruntowe i przekształcenia
Paczkomaty
Allegro
DHL
Inpost
Orlen
Aktualności
Ogłoszenia
Konkursy i przetargi
Przetargi
Lokale
Lokale mieszkalne na wynajem
Lokale użytkowe na wynajem
Miejsca parkingowe na wynajem
Praca
Inwestycje i remonty
Remonty
Altany śmietnikowe
Wymiana wodomierzy
Dokumenty
Druki i formularze
Statut
Regulaminy
Uchwały
Walnego Zgromadzenia
Rady Nadzorczej
Uchwały RN z 2024 r..
Uchwały RN z 2023 r.
Uchwały RN z 2022 r.
Zarządu Spółdzielni
Protokoły
Walnego Zgromadzenia
Rady Nadzorczej
Protokoły RN z 2024 r.
Protokoły RN z 2023 r.
Zarządu Spółdzielni
Protokoły zarządu z 2023 r.
Protokoły zarządu z 2022 r.
Sprawozdania
Z działalności Rady Nadzorczej
Z działalności Zarządu Spółdzielni
Audyty
Protokoły z lustracji
Strefa Mieszkańca
Twoje opłaty (eBOK)
Zgłoś problem (iMieszkaniec)
Gdzie załatwić sprawę?
Ubezpiecz mieszkanie
Segregacja odpadów
Windykacja
Kontakt
Dane kontaktowe
Godziny pracy
RODO
RODO – klauzula informacyjna
RODO – korespondencja elektroniczna
Polityka prywatności
RODO
Polityka prywatności
Polityka plików cookies
Zarejestruj się
Zaloguj się
Wyloguj się
Telefony alarmowe
Search
Search
O Nas
Historia
Organy Spółdzielni
Walne Zgromadzenie
Rada Nadzorcza
Zarząd
Rady Budynków
Struktura Organizacyjna
Firmy współpracujące
Osiedlowy Klub Kultury
Galeria
Nasze Zasoby
Osiedla
Place zabaw
Mapa zasobów
Sprawy gruntowe i przekształcenia
Paczkomaty
Allegro
DHL
Inpost
Orlen
Aktualności
Ogłoszenia
Konkursy i przetargi
Przetargi
Lokale
Lokale mieszkalne na wynajem
Lokale użytkowe na wynajem
Miejsca parkingowe na wynajem
Praca
Inwestycje i remonty
Remonty
Altany śmietnikowe
Wymiana wodomierzy
Dokumenty
Druki i formularze
Statut
Regulaminy
Uchwały
Walnego Zgromadzenia
Rady Nadzorczej
Uchwały RN z 2024 r..
Uchwały RN z 2023 r.
Uchwały RN z 2022 r.
Zarządu Spółdzielni
Protokoły
Walnego Zgromadzenia
Rady Nadzorczej
Protokoły RN z 2024 r.
Protokoły RN z 2023 r.
Zarządu Spółdzielni
Protokoły zarządu z 2023 r.
Protokoły zarządu z 2022 r.
Sprawozdania
Z działalności Rady Nadzorczej
Z działalności Zarządu Spółdzielni
Audyty
Protokoły z lustracji
Strefa Mieszkańca
Twoje opłaty (eBOK)
Zgłoś problem (iMieszkaniec)
Gdzie załatwić sprawę?
Ubezpiecz mieszkanie
Segregacja odpadów
Windykacja
Kontakt
Dane kontaktowe
Godziny pracy
RODO
RODO – klauzula informacyjna
RODO – korespondencja elektroniczna
Polityka prywatności
Menu
O Nas
Historia
Organy Spółdzielni
Walne Zgromadzenie
Rada Nadzorcza
Zarząd
Rady Budynków
Struktura Organizacyjna
Firmy współpracujące
Osiedlowy Klub Kultury
Galeria
Nasze Zasoby
Osiedla
Place zabaw
Mapa zasobów
Sprawy gruntowe i przekształcenia
Paczkomaty
Allegro
DHL
Inpost
Orlen
Aktualności
Ogłoszenia
Konkursy i przetargi
Przetargi
Lokale
Lokale mieszkalne na wynajem
Lokale użytkowe na wynajem
Miejsca parkingowe na wynajem
Praca
Inwestycje i remonty
Remonty
Altany śmietnikowe
Wymiana wodomierzy
Dokumenty
Druki i formularze
Statut
Regulaminy
Uchwały
Walnego Zgromadzenia
Rady Nadzorczej
Uchwały RN z 2024 r..
Uchwały RN z 2023 r.
Uchwały RN z 2022 r.
Zarządu Spółdzielni
Protokoły
Walnego Zgromadzenia
Rady Nadzorczej
Protokoły RN z 2024 r.
Protokoły RN z 2023 r.
Zarządu Spółdzielni
Protokoły zarządu z 2023 r.
Protokoły zarządu z 2022 r.
Sprawozdania
Z działalności Rady Nadzorczej
Z działalności Zarządu Spółdzielni
Audyty
Protokoły z lustracji
Strefa Mieszkańca
Twoje opłaty (eBOK)
Zgłoś problem (iMieszkaniec)
Gdzie załatwić sprawę?
Ubezpiecz mieszkanie
Segregacja odpadów
Windykacja
Kontakt
Dane kontaktowe
Godziny pracy
RODO
RODO – klauzula informacyjna
RODO – korespondencja elektroniczna
Polityka prywatności
O Nas
Historia
Organy Spółdzielni
Walne Zgromadzenie
Rada Nadzorcza
Zarząd
Rady Budynków
Struktura Organizacyjna
Firmy współpracujące
Osiedlowy Klub Kultury
Galeria
Nasze Zasoby
Osiedla
Place zabaw
Mapa zasobów
Sprawy gruntowe i przekształcenia
Paczkomaty
Allegro
DHL
Inpost
Orlen
Aktualności
Ogłoszenia
Konkursy i przetargi
Przetargi
Lokale
Lokale mieszkalne na wynajem
Lokale użytkowe na wynajem
Miejsca parkingowe na wynajem
Praca
Inwestycje i remonty
Remonty
Altany śmietnikowe
Wymiana wodomierzy
Dokumenty
Druki i formularze
Statut
Regulaminy
Uchwały
Walnego Zgromadzenia
Rady Nadzorczej
Uchwały RN z 2024 r..
Uchwały RN z 2023 r.
Uchwały RN z 2022 r.
Zarządu Spółdzielni
Protokoły
Walnego Zgromadzenia
Rady Nadzorczej
Protokoły RN z 2024 r.
Protokoły RN z 2023 r.
Zarządu Spółdzielni
Protokoły zarządu z 2023 r.
Protokoły zarządu z 2022 r.
Sprawozdania
Z działalności Rady Nadzorczej
Z działalności Zarządu Spółdzielni
Audyty
Protokoły z lustracji
Strefa Mieszkańca
Twoje opłaty (eBOK)
Zgłoś problem (iMieszkaniec)
Gdzie załatwić sprawę?
Ubezpiecz mieszkanie
Segregacja odpadów
Windykacja
Kontakt
Dane kontaktowe
Godziny pracy
RODO
RODO – klauzula informacyjna
RODO – korespondencja elektroniczna
Polityka prywatności
Menu
O Nas
Historia
Organy Spółdzielni
Walne Zgromadzenie
Rada Nadzorcza
Zarząd
Rady Budynków
Struktura Organizacyjna
Firmy współpracujące
Osiedlowy Klub Kultury
Galeria
Nasze Zasoby
Osiedla
Place zabaw
Mapa zasobów
Sprawy gruntowe i przekształcenia
Paczkomaty
Allegro
DHL
Inpost
Orlen
Aktualności
Ogłoszenia
Konkursy i przetargi
Przetargi
Lokale
Lokale mieszkalne na wynajem
Lokale użytkowe na wynajem
Miejsca parkingowe na wynajem
Praca
Inwestycje i remonty
Remonty
Altany śmietnikowe
Wymiana wodomierzy
Dokumenty
Druki i formularze
Statut
Regulaminy
Uchwały
Walnego Zgromadzenia
Rady Nadzorczej
Uchwały RN z 2024 r..
Uchwały RN z 2023 r.
Uchwały RN z 2022 r.
Zarządu Spółdzielni
Protokoły
Walnego Zgromadzenia
Rady Nadzorczej
Protokoły RN z 2024 r.
Protokoły RN z 2023 r.
Zarządu Spółdzielni
Protokoły zarządu z 2023 r.
Protokoły zarządu z 2022 r.
Sprawozdania
Z działalności Rady Nadzorczej
Z działalności Zarządu Spółdzielni
Audyty
Protokoły z lustracji
Strefa Mieszkańca
Twoje opłaty (eBOK)
Zgłoś problem (iMieszkaniec)
Gdzie załatwić sprawę?
Ubezpiecz mieszkanie
Segregacja odpadów
Windykacja
Kontakt
Dane kontaktowe
Godziny pracy
RODO
RODO – klauzula informacyjna
RODO – korespondencja elektroniczna
Polityka prywatności
Rady Budynków
SYNÓW PUŁKU 1
Jadwiga Kapciuch
Anna Horowic-Hampel
Ewa Brzozowska
SYNÓW PUŁKU 2
Jan Witkowski
Dariusz Dobrzański
Ewa Bomba-Dobrzańska
Jan Pytliński
Mirosław Walentynowicz
SYNÓW PUŁKU 3
Maciej Surmacz
Wawrzyniec Zgierun
Ewa Ignaczak
Marta Gołębiowska
Maciej Rosiński
SYNÓW PUŁKU 4
MAŁGORZATA KOCZARA
ROMAN DUDA
EDYTA KOWAL
ELŻBIETA LIPKA
SYNÓW PUŁKU 5
Bożena Kula
Zbigniew Świderski
Maciej Pełczyński
Andrzej Jończyk
Piotr Bojanek
Lilla Staniszewska
Krzysztof Jankowski
SYNÓW PUŁKU 6
ELŻBIETA MURAS
ANNA MACIEJEWSKA
LESZEK SZELENBAUM
SYNÓW PUŁKU 7
MAŁGORZATA WANIC
Janina Kowalska
VIOLETTA TARASIUK
JOLANTA STOLARSKA
DOROTA MARCINIAK
KATARZYNA PIASECKA
SYNÓW PUŁKU 8
WOJCIECH STOLARCZYK
URSZULA CZERSKA
MAŁGORZATA PARYS
BOGUSŁAWA BIENIEK
IZABELA KARKOWSKA
RENATA SZEMRAJ
SYNÓW PUŁKU 9
JACEK JANKOWSKI
WŁODZIMIERZ BASIŃSKI
JADWIGA SOBCZAK
SYNÓW PUŁKU 10
JADWIGA SZCZEPKOWSKA
STANISŁAW KURZAC
MAŁGORZATA BRANDT
JOLANTA MELANIUK
SYNÓW PUŁKU 12
MICHALINA ŻAKOWICZ
MARIA KASZKOWIAK
MARIA MISZKOWSKA
KATARZYNA PACHUCKA
POWSTAŃCÓW ŚL. 4
DANUTA KUĆ
STANISŁAW POMYKAŁA
RENATA DĄBROWSKA
POWSTAŃCÓW ŚL. 8
ANDRZEJ KOWALSKI
ROBERT WARAT
ŁUKASZ KAMIŃSKI
MACIEJ ORŁOWSKI
BOROWEJ GÓRY 1
ADAM KOS
PIOTR PANASIUK
ANNA PAJĄCZKOWSKA
EWA BIEGUSZEWSKA
ANNA FURMAŃCZYK
BOROWEJ GÓRY 2
Zyta Ziętek
Katarzyna Kościuszko
Jerzy Bogdański
Michał Kamorski
Małgorzata Bieńkowska
Agnieszka Żochowska
Michał Guzek
Maciej Szostakiewicz
BOROWEJ GÓRY 3
ADRIAN TUCHOLSKI
MACIEJ BILSKI
MONIKA LESIAKOWSKA
STANISŁAW KLIMKOWICZ
KRZYSZTOF TROJANOWSKI
BOROWEJ GÓRY 4
JADWIGA ZIEMACKA
BEATA LESZCZYŃSKA
WANDA DĄBROWSKA
ALICJA ZOWCZAK
Urszula Napiwocka
BOROWEJ GÓRY 5
Krzysztof Dąbrowski
Irena Tchórzewska
Bartosz Budny
Małgorzata Kosieradzka
Czesława Czyż
Kinga Paczkowska
BOROWEJ GÓRY 6
PAWEŁ KOWALSKI
ANDRZEJ KOWALSKI
AGNIESZKA LITWIN
BOROWEJ GÓRY 7
KRZYSZTOF TYLKOWSKI
DOMINIKA OGONOWSKA
DOROTA DOMASZEWSKA
BEATA KAMIŃSKA
NATALIA KARPIŃSKA
BOROWEJ GÓRY 8
Jolanta Sitkowska
Anna Marczyk
Katarzyna Raćko
BOROWEJ GÓRY 9
KRYSTYNA STOLARCZYK
Dorota Wiśniewska
KRYSTYNA SWĘDZIKOWSKA
WALDEMAR LENARCIK
BOROWEJ GÓRY 10
Jadwiga Karlicka
Wojciech Drzewiecki
Magdalena Szymańska
Grażyna Zawada
SUCHARSKIEGO 1
MARTA KACPRZAK
ALEKSANDRA KUSZNER
BOGUSŁAWA PORCZYK
SUCHARSKIEGO 2
TADEUSZ DRABAREK
WACŁAW ŁUKASIK
DANUTA RYCHWALSKA
WIESŁAWA OWCZAREK
SUCHARSKIEGO 3
BEATA DOMINIK
ANNA KOŁODZIEJEK
MARIANNA OSMAN
ELŻBIETA KRZEMIŃSKA
SUCHARSKIEGO 4
RYSZARD WEBER
MAREK PLASKOTA
ANNA GRZĘDA
ELŻBIETA ZABŁOCKA
SUCHARSKIEGO 5
ALICJA JABŁOŃSKA
ELŻBIETA ANDRZEJEWSKA
JAN MATYJASEK
LONGINA OLBRYCH
SUCHARSKIEGO 6
PAWEŁ DĄBROWSKI
MARCIN FERENSZKIEWICZ
JOANNA WERKA
EDWARD JAŹWIŃSKI
SUCHARSKIEGO 7
MAŁGORZATA PIÓRO
LESZEK STRYCHARZ
HALINA STĘPNAK
MARIANNA MEZIŃSKA
PAWEŁ KUCHARSKI
Ewa Okoń
SUCHARSKIEGO 8
KAROLINA KINAL
JERZY KIWERSKI
MICHAŁ CHOJNACKI
SUCHARSKIEGO 10
KARINA SĘKOWSKA
KATARZYNA GOLIANEK
IRENA PŁOCHOCKA
PUSZCZY SOLSKIEJ 1
TADEUSZ MOLENDA
FELIKS RÓŻALSKI
ZBIGNIEW ROSZKOWSKI
ZYGMUNT KRAWCZYK
JAKUB KASPRZYK
PUSZCZY SOLSKIEJ 2
Bernardyna Przyborowska
Marcin Michalak
Iwona Wiszniewska
Robert Bajster
Łukasz Czernicki
PUSZCZY SOLSKIEJ 3
AGNIESZKA BABULEWICZ
MAGDALENA KOZIŃSKA
ELŻBIETA CHMIELEWSKA
ARTUR ADAMIAK
PUSZCZY SOLSKIEJ 4
AGNIESZKA GRABICKA
JACEK GRZYMAŁA-RZĘTYCKI
BARBARA PRASOWSKA
ELŻBIETA SROKA
WALDEMAR JAWORSKI
PUSZCZY SOLSKIEJ 5
JOLANTA KARZEWSKA-MENDYKA
ANNA RZEWUSKA-KOWALCZYK
PIOTR UZIĘBŁO
PRZEMYSŁAW BROŻYNA
DAMIAN ZAKRZEWSKI
PUSZCZY SOLSKIEJ 6
Beata Kramarz
Agnieszka Maciejewska
Krystyna Wyszkowska
Violetta Cygańska
Maria Pełka
PUSZCZY SOLSKIEJ 7
PIOTR KARCZMAREK
MAGDALENA PLONA
KRYSTYNA NOWAK
PUSZCZY SOLSKIEJ 8
MAŁGORZATA ŻURAWSKA
MAŁGORZATA MAZUREK-ŁUKAWSKA
LIDIA SUROWIEC
URSZULA WRONA
SZYDŁOWSKA JADWIGA
CUKROWSKA AGNIESZKA
COKOŁOWA 4
JACEK SĘK
MARIUSZ SIEMIATYCKI
ANIELI KRZYWOŃ 2
Dorota Tchorek
Filip Kawczyński
Adam Romaniuk
Ewa Jurak
Marta Dudziec
ANIELI KRZYWOŃ 4
PAWEŁ GÓRSKI
AGATA KUCZYŃSKA
JOANNA JĘDRASZCZYK
MAŁGORZATA CAŁKA-MAZUREK
MACIEJ ŚWIĄTEK
ANIELI KRZYWOŃ 6
Aleksander Piekarski
Zofia Wojdyno-Pejda
Joanna Ćwirko
Paweł Kowalczyk
Piotr Błaszczak
Lidia Orzechowska
ANIELI KRZYWOŃ 8
JOANNA ORZECHOWSKA
SŁAWOMIR WOJKOWSKI
IRENA ZARCZUK